• بازار پله نوروزخان
 • شنبه تا پنجشنبه: 8:00 - 17:00
 • 09123383285
 • info@chapsaman.com

چاپ نایلون

چاپ نایلکس

چاپ نایلکس

دستگاه چاپ نایلکس یا چاپ رول به رول فلکسو گرافیک، دستگاهی ست که قابلیت چاپ نایلکس از تک رنگ تا ۸ رنگ بر روی رول نایلکس های مختلف را دارد.

در چاپ نایلکس که کیفیت خوبی هم دارد می توان تا ۶ رنگ چاپ نایلکس داشته باشیم که برای هر رنگ یک کلیشه ژلاتینی آماده می شود و توسط دستگاه چاپ نایلکس هر رنگ روی نایلکس چاپ می شود.

در چاپ نایلکس درتیراژهای ۳۰۰ کیلو و بیشتر با دستگاهای اتوماتیک انجام می شود و برای تیراژهای زیر ۳۰۰ کیلو به صرفه نمی باشد.

دستگاه های اتوماتیک چاپ نایلکس ، گران قیمت و باهزینه طراحی بالایی که دارد کارخانه ها ی بزرگ از دستگا ه های چاپ نایلکس استفاده می کنند.

مزایای چاپ نایلکس در کیفیت چاپ بالا و معایب آن ، مشتری حداقل سفارش نایلون را باید ۱۰ هزار تا به بالا بدهد تا به صرفه باشد.

 

چاپ نایلون فلکسو

چاپ نایلون فلکسو

چاپ نایلون فلکسو

چاپ نایلون فلکسو نمونه‌ای از فرایند چاپ است که با بهره‌گیری از یک صفحه انعطاف‌پذیر بنام کلیشه انجام می شود. در چاپ نایلون فلکسو با استفاده از کلیشه که از جنس ژلاتین یا لاستیک بوده عمل چاپ صورت می‌گیرد. چاپ نایلون فلکسو دراصل نسخه مدرنی از لترپرس است که می‌تواند برای چاپ بر روی تقریباً هر نوع بستر، از جمله فیلم‌های پلاستیکی، فلزی، سلفون و کاغذ مورد استفاده قرار گیرد. از این رو از چاپ نایلون فلکسو برای چاپ بر روی بسترهای غیر متخلخل جهت انواع بسته‌بندی مواد غذایی به طور گسترده‌ای استفاده می‌شود.

اصولاً دستگاه‌های چاپ نایلون فلکسو از نظر کیفیت ابتدایی بودند و برچسب‌ها نیاز به کیفیت بالا داشت و تا همین اواخر با استفاده از فرایند افست چاپ می‌شد. از سال ۱۹۹۰، پیشرفت‌های بزرگی در کیفیت چاپ نایلون فلکسو، صفحات چاپ و رنگهای چاپ حاصل شد. بزرگترین پیشرفت در چاپ نایلون فلکسو درحوزه صفحات چاپ photopolymer، شامل بهبود مواد اولیه و روش تولید صفحات بوده است.

 

چاپ نایلون ذغال فروشی

چاپ نایلون ذغال فروشی

چاپ نایلون ذغال فروشی

چاپ نایلون و از جمله چاپ نایلون ذغال فروشی به عنوان یکی از ابزارهای مهم بازاریابی شناخته می شود. شرکت های تولید ذغال برای بالا بردن سطح کیفی ذغال های تولیدی خود در بازارهای داخلی ناگزیرند از چاپ نایلون ذغال فروشی با کیفیت سود می برند. امروزه از چاپ نایلون ذغال فروشی فقط برای محافظت از کالا استفاده نمی شود، بلکه برای آن نقش ها و مسوولیت های زیادی قائلند.
دستگاه چاپ نایلون ذغال فروشی یک نمونه از ماشین آلات بسته بندی با سیستم PLC , مکانیک با چشم فتوسل و مکانیک ساده بوده که محصولات را به صورت پیلوپک  بسته بندی می کند.

چاپ سامان بر آن است تا با طراحی و چاپ نایلون ذغال فروشی با لیست قیمت و بهترین کیفیت شما را در ارائه هر چه بهتر محصولات یاری رساند.در مدت زمان کوتاهی به این مهم دست خواهید یافت که در هزینه ی اندکی که برای چاپ نایلون ذغال فروشی در نظر گرفته اید بازگشت سرمایه خوبی را مشاهده خواهید نمود.
طراحی و چاپ نایلون ذغال فروشی در طرح ها و رنگ های مختلف مطابق با سلیقه ی شما توسط کادر مجرب و پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا را تنها از چاپ سامان بخواهید.

چاپ نایلون دسته رکابی

چاپ نایلون دسته رکابی

چاپ نایلون دسته رکابی

حداکثر تحمل وزن چاپ نایلون دسته رکابی ۲۵kg می باشد. کاربرد چاپ نایلون دسته رکابی در جابجایی محصولات سنگین می باشد. اما بیشترین کاربرد چاپ نایلون دسته رکابی در سوپرمیوه ها ،سوپر گوشت ،ابزار فروشی ها ، فروشگاهها وهایپر مارکت ها وغیره می باشد.
چاپ نایلون دسته رکابی که بصورت شفاف و غیر شفاف در رنگ های مختلف بر اساس سلیقه قابل تولید می باشد. کوچکترین سایز تولیدی چاپ نایلون دسته رکابی سایز ۲۰×۳۰ وبزرگترین سایز تولیدی ۸۵×۹۵ می باشد.

در چاپ نایلون دسته رکابی در هر کیلو تعداد بیشتری را شامل می شود. همچنین چاپ نایلون دسته رکابی به نسبت استقامت بالایی در تحمل وزن دارد. به همین دلیل چاپ نایلون دسته رکابی در مصارف فروشگاه های زنجیره ای و عمده فروشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
استحکام چاپ نایلون دسته رکابی تا ۴ کیلوگرم می باشد. همچنین سایز چاپ نایلون دسته رکابی شامل سایز های زیر می باشد:

۴۰ × ۳۰
۴۷ × ۳۷
۵۵ × ۴۵
۶۵ × ۵۵
۷۵ × ۶۵
۹۰× ۷۰

 

چاپ نایلون دسته تقویت

چاپ نایلون دسته تقویت

چاپ نایلون دسته تقویت

چاپ نایلون دسته تقویت به دلیل دارا بودن ۱ لایه اضافی نایلون در قسمت دسته دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد. ضخامت این لایه اضافی در چاپ نایلون دسته تقویت از ۰.۲۰ تا ۰.۸ میکرون است. در چاپ نایلون دسته تقویت پاکتی بودن قسمت تحتانی نایلون آن را دارای استقامت و فضای بیشتری برای محصولات شما می کند.

چاپ نایلون دسته تقویت در سایزهای

۳۵*۲۵

۴۰*۳۰

۴۵*۳۵

۵۰*۴۰

۵۵*۴۵

و سایزهای سفارشی قابل تولید می باشد.

ویژگی های چاپ نایلون دسته تقویت :

 • استحکام بسیار بالا چاپ نایلون دسته تقویت
 • قیمت مناسب چاپ نایلون دسته تقویت به نسبت کارایی و مقاومت آن
 • چاپ ۱ الی ۴ رنگ در چاپ نایلون دسته تقویت
 • استفاده از مواد نو و فاقد کربنات در چاپ نایلون دسته تقویت
نایلون فلکسو

نایلون فلکسو

نایلون فلکسو

نایلون فلکسو معمولاً با دستگاه‌های چاپ رول انجام می‌شود. دستگاه‌های بکار گرفته شده در چاپ نایلون فلکسو از لحاظ نحوه قرار گیری واحدهای چاپ در سه نوع اصلی طبقه‌بندی می‌شوند. دستگاه‌های چاپ نایلون فلکسو به شکل ستونی، دستگاهای افقی و دستگاه‌های سیلندر مرکزی می باشد.
کنترل عوامل کیفی تنها موجب افزایش کیفیت چاپ نایلون فلکسو نمی شود بلکه مواردی هم چون قیمت تمام شده کالا، ضایعات چاپی ، بازدهی دستگاه چاپ نایلون فلکسو ، مقدار مصرف مواد چاپی و … را نیز می توان کنترل کرد.

در این تحقیق جهت شناخت عوامل موثر در کیفیت نایلون فلکسو ابتدا نگاه کلی به ساختارهای مختلف دستگاه های چاپ فلکسو و میزان تاثر آن در کیفیت چاپ نایلون فلکسو می پردازیم. و سپس به تقسیم بندی کلی اجزا و تعیین مقدار سهیم بودن هر بخش در تنظیم کیفی چاپ نایلون فلکسو خواهیم پرداخت.

نایلون ذغال فروشی

نایلون ذغال فروشی

نایلون ذغال فروشی

تولید و چاپ بر روی انواع نایلون ذغال فروشی با پانچ مخصوص با کیفیت چاپ بالا در طرح و رنگ های متنوع و شیک در چاپ سامان امکان پذیر می باشد.

ویژگی های نایلون ذغال فروشی :

 • کیفیت بالای نایلون ذغال فروشی
 • مقاومت بسیار بالای نایلون ذغال فروشی در برابر رطوبت
 • امکان چاپ انواع طرح بر روی نایلون ذغال فروشی
 • مقاومت بالا در برابر پارگی در نایلون ذغال فروشی
 • قیمت مناسب چاپ نایلون ذغال فروشی
نایلون دسته موزی

نایلون دسته موزی

نایلون دسته موزی

نایلون دسته موزی در سایزهای مختلف برای استفاده تمام اصناف و ارگان و شرکت ها قابل تهیه می باشد.در نایلون دسته موزی چون دسته داخل محصول ایجاد شده از استقامت کمتری نسبت به محصولات رکابی برخوردار است اما تقریبا شیک تر و به صرفه‌تر می‌باشد.
نایلون دسته موزی به دلیل حجم و دارا بودن مقاومت بالا و دسته راحت و شکیل در بین فروشگاه ها پوشاک و … غیره بیشترین مصرف را دارند .

ویژگی های نایلون دسته موزی :

 • مقاومت مطلوب نایلون دسته موزی
 • امکان چاپ نایلون دسته موزی در ۱ الی ۴ رنگ
 • قیمت مناسب نایلون دسته موزی
نایلون دسته تقویت

نایلون دسته تقویت

نایلون دسته تقویت

بعد از انتخاب نایلون دسته تقویت و با توجه به اینکه استحکام نایلون دسته تقویت تا ۵ کیلوگرم می باشد ، به ضخامت نایلون دسته تقویت انتخابی نیز باید دقت شود.چرا که ضخامت نایلون دسته تقویت در تعداد سفارش نیز تاثیر مستقیم دارد.

موارد استفاده از نایلون دسته تقویت :

 • استفاده از نایلون دسته تقویت فروشگاه های پوشاک
 • استفاده از نایلون دسته تقویت تبلیغات نمایشگاهی
 • استفاده از نایلون دسته تقویت محصولات صوتی و تصویری

در نایلون دسته تقویت چون دسته داخل نایلون تعبیه و از داخل تقویت شده است، استقامت بیشتری نسبت به محصولات دسته موزی دارد.

نایلون بسته بندی

نایلون بسته بندی

نایلون بسته بندی

نایلون بسته بندی به صورت پاکت ها و یا رول ها می توانند بصورت کاملا شفاف؛ کاملا رنگی؛ ویا رنگی با پنجره شفاف تولید گردد. از جمله مواردی که در نایلون بسته بندی می توان ذکر کرد شفافیت جنس و زنده بودن رنگ ها و طرح چاپ شده می باشد. شفافیت جنس نایلون بسته بندی باید بگونه ای باشد که بر روی محصول داخل آن اثر گذار نباشد. بهتر است جنس پاکت و یا رول نایلون بسته بندی مورد استفاده لمینیت opp با opp و یا Bopp با ps باشد. حوزه انتخاب متریال در نایلون بسته بندی بسیار وسیع می باشد بطوری که می توان به جرات اذعان نمود در هر سفارش آیتم های مخصوص بخود را باید مورد توجه قرارد داد.
امروزه در صنایع غذایی مختلف ، تولیدکنندگان و یا فروشگاه های مواد غذایی از جمله محصولات غذایی آماده و نیمه آماده ، انواع نان ، خشکبار و غیره جهت ارائه هرچه بهتر و بهداشتی محصولات خود به بازار مصرف ، نیــــــاز به نایلون بسته بندی دارند.
نایلون بسته بندی توسط فروشگاههای بزرگ و کوچک، میوه فروشی ها و سایر مشاغل جهت حمل محصولات فروخته شده مورد استفاده قرار می گیرد.
نایلون بسته بندی باید طوری تولید گردد که بتواند نیاز هر دو قشر، مغازه دار و مصرف کننده را برآورده سازد. دوخت با استحکام، ضربه پذیری، کشش پذیری مطلوب، تعداد برگ بالادر هر کیلو گرم جزء مولفه های نایلون بسته بندی تولید شده در این شرکت می باشد.

تولید و دوخت نایلکس

تولید و دوخت نایلکس

تولید و دوخت نایلکس

دستگاه های تولید و دوخت نایلکس که در خط تولید نایلکس و نایلون کاربرد دارند، در انواع ایرانی و چینی توسط شرکت های تولید کننده خریداری می شوند. خط تولید و دوخت نایلکس و نایلون شامل دو دستگاه اصلی تولید و دوخت نایلکس می شود. دستگاه های تولید و دوخت نایلکس علاوه بر اینکه توسط برخی شرکت های ایرانی ساخته می شوند، توسط شرکت های وارد کننده ای که عمدتا از ماشین ساز های چینی خرید می کنند، در ایران به فروش می رسند.
امروزه فروش دستگاه های تولید و دوخت نایلکس در عرض های ۸۰ و ۱۰۰ سانت در ایران بیش از ماشین آلات تولید و دوخت نایلکس چینی صورت می پذیرد. دلیل این امر وجود شرکت های وارد کننده متعدد برای دستگاه تولید و دوخت نایلکس چینی می باشد. اما اکثرا دستگاه تولید و دوخت نایلکس ساخت شرکت های ایرانی خریداری می شود.

تولید و دوخت نایلون

تولید و دوخت نایلون

تولید و دوخت نایلون

پرس های حرارتی ابزاری کاربردی برای تولید و دوخت نایلون های شفاف است . نحوه کار با دستگاه تولید و دوخت نایلون به این صورت است که انتهای باز نایلون بر روی تیغه دستگاه قرار می گیرد و بعد از تنظیم درجه حرارت مورد نیاز توسط یک ولوم ، دسته پرس پایین می آید و قسمت باز نایلون پرس و دوخته می شود .

دستگا ه های تولید و دوخت نایلون در انواع مختلف آن در بازار موجود می باشد که نمونه هایی از آن در ذیل آورده شده است :

ته دوز – مخصوص تولید و دوخت نایلون و نایلکس های مصارف عمومی
بغل دوز – مخصوص تولید و دوخت نایلون های تبلیغاتی و صنعتی
دوخت اداری – مخصوص تولید و دوخت نایلون وکاورهای مصارف اداری
دوخت پرفراژی – مخصوص پرفراژ کردن و تولید و دوخت نایلون ها مانند کیسه فریزر و کیسه های زباله ای

 • 1
 • 2