چاپ سیلک پاکت

چاپ سیلک پاکت ابتدا در طی سالیان قبل در کشور ژاپن، که بسیار کشوری پیشرفته و دارای نبوغ اقتصادی است به وجود آمد.

در اقتصاد امروزی چاپ سیلک پاکت را می توان مقرون به صرفه در برابر دیگر چاپ ها دانست.

در روش چاپ سیلک پاکت که همان پارچه ای از جنس ابریشم را می گفتند، که پخش مرکب و جوهر را بر روی سطح پارچه به درستی و با ظرافت بالایی انجام می دادند همچنین امروزه نیز از چاپ سیلک پاکت بسیار استفاده خواهد شد.

چاپ سیلک پاکت نمایان سازی و یا همان تصویر سازی بر روی پارچه است. در هنگام انجام این کار یک پارچه به همراه پارچه ای ظریف تر که دارای تور های کوچک بود تصویری را ارائه می دادند، که پخش رنگ در قسمت های مختلف را با توجه به نیازتان انجام می دادند. امروزه نیز با پیشرفته شدن امکانات می توان تصویر هایی را توسط چاپ سیلک پاکت انجام داد تا با رنگ آمیزی فوق العاده کاری زیبا را شاهد باشید.

رنگ های مناسب برای چاپ سیلک پاکت

خاصیت کاغذ به این شکل است که رنگ را در خود جذب می کند.
برای همین باید از رنگ هایی استفاده کنیم کیفیت خود را بعد از چاپ سیلک پاکت حفظ نماید،
بهترین رنگ برای چاپ سیلک پاکت روغنی می باشد. به دلیل براق بودن و چرب بودن جذب کمتری را دارد.

فروش محصولات شما در این نوع کیسه ها تفاوت بسیار زیادی با تحویل دادن محصول، درون کیسه ساده پلاستیکی دارد، چرا که اغلب افراد کیسه های پلاستیکی را دور می ریزند و از آن ها استفاده نمیکنند. کیسه پارچه‌ای و همینطور کیسه ‌های کاغذی یا چاپ سیلک پاکت بسیار مورد توجه مردم جامعه هستند و آن ها از این کیسه ها برای همراه داشتن وسایل خود استفاده می‌کنند و به این ترتیب در هر بار استفاده متوجه چاپ سیلک پاکت خواهند شد و این در صورتی است که یک چاپ جذاب با جلوه درخشان روی کیسه درج شده باشد. در مجموعه چاپ سامان تمامی مراحل طراحی تا چاپ سیلک پاکت ، در این شرکت انجام می شود و طراحان حر‌فه ای و مجرب این مجموعه ، به جلوه بیشتر برند شما کمک می‌ کنند.