• بازار پله نوروزخان
  • شنبه تا پنجشنبه: 8:00 - 17:00
  • 09123383285
  • info@chapsaman.com

وبلاگ چاپ نایلون

قیمت پاکت باکس پوچ

قیمت پاکت باکس پوچ

قیمت پاکت باکس پوچ

قیمت پاکت باکس پوچ به صورت عمده و رقابتی ترین قیمت در بازار را از ما بگیرید.

پاکت باکس پوچ در انواع سایز و رنگ بندی با نازلترین قیمت عرضه می شود.

تنها با یک تماس از آخرین قیمت پاکت باکس پوچ با مشخصات زیر آگاه شوید.

عکس و رنگ بندی پاکت باکس پوچ

عکس و رنگ بندی پاکت باکس پوچ

عکس و رنگ بندی پاکت باکس پوچ

قیمت پاکت باکس پوچ شفاف

قیمت پاکت باکس پوچ شفاف

قیمت پاکت باکس پوچ شفاف

قیمت پاکت باکس پوچ مات

قیمت پاکت باکس پوچ مات

قیمت پاکت باکس پوچ مات

قیمت پاکت یک رو متالایز زیپ دار و کاست دار

قیمت پاکت یک رو متالایز زیپ دار و کاست دار

قیمت پاکت یک رو متالایز زیپ دار و کاست دار

قیمت پاکت بغل کاست فویل

قیمت پاکت بغل کاست فویل

قیمت پاکت بغل کاست فویل

قیمت پاکت کرافت بغل شفاف

قیمت پاکت کرافت بغل شفاف

قیمت پاکت کرافت بغل شفاف

 

برچسب های مرتبط

قیمت پاکت کاست دار, قیمت پاکت باکس پوچ, قیمت باکس پوچ, باکس پوچ, قیمت فروش پاکت باکس پوچ, قیمت تولید پاکت باکس پوچ, قیمت پاکت باکس پوچ کرافت, قیمت پاکت کرافت, قیمت پاکت کاست دار کرافت, قیمت پاکت بغل شفاف, قیمت پاکت کرافت, فروش پاکت باکس پوچ, تولید پاکت باکس پوچ, پاکت بغل کاست, پاکت بغل کاست فویل, پاکت باکس پوچ شفاف, پاکت باکس پوچ شفاف یکرو متالایز, پاکت باکس پوچ زیپ دار, پاکت باکس پوچ کاست دار, پاکت باکس پوچ مات, فروش پاکت باکس پوچ, قیمت پاکت باکس پوچ, پاکت کرافت بغل شفاف

چاپ سیلک پاکت

چاپ سیلک پاکت

چاپ سیلک پاکت

چاپ سیلک پاکت ابتدا در طی سالیان قبل در کشور ژاپن، که بسیار کشوری پیشرفته و دارای نبوغ اقتصادی است به وجود آمد.

در اقتصاد امروزی چاپ سیلک پاکت را می توان مقرون به صرفه در برابر دیگر چاپ ها دانست.

در روش چاپ سیلک پاکت که همان پارچه ای از جنس ابریشم را می گفتند، که پخش مرکب و جوهر را بر روی سطح پارچه به درستی و با ظرافت بالایی انجام می دادند همچنین امروزه نیز از چاپ سیلک پاکت بسیار استفاده خواهد شد.

چاپ سیلک پاکت نمایان سازی و یا همان تصویر سازی بر روی پارچه است. در هنگام انجام این کار یک پارچه به همراه پارچه ای ظریف تر که دارای تور های کوچک بود تصویری را ارائه می دادند، که پخش رنگ در قسمت های مختلف را با توجه به نیازتان انجام می دادند. امروزه نیز با پیشرفته شدن امکانات می توان تصویر هایی را توسط چاپ سیلک پاکت انجام داد تا با رنگ آمیزی فوق العاده کاری زیبا را شاهد باشید.

رنگ های مناسب برای چاپ سیلک پاکت

خاصیت کاغذ به این شکل است که رنگ را در خود جذب می کند.
برای همین باید از رنگ هایی استفاده کنیم کیفیت خود را بعد از چاپ سیلک پاکت حفظ نماید،
بهترین رنگ برای چاپ سیلک پاکت روغنی می باشد. به دلیل براق بودن و چرب بودن جذب کمتری را دارد.

فروش محصولات شما در این نوع کیسه ها تفاوت بسیار زیادی با تحویل دادن محصول، درون کیسه ساده پلاستیکی دارد، چرا که اغلب افراد کیسه های پلاستیکی را دور می ریزند و از آن ها استفاده نمیکنند. کیسه پارچه‌ای و همینطور کیسه ‌های کاغذی یا چاپ سیلک پاکت بسیار مورد توجه مردم جامعه هستند و آن ها از این کیسه ها برای همراه داشتن وسایل خود استفاده می‌کنند و به این ترتیب در هر بار استفاده متوجه چاپ سیلک پاکت خواهند شد و این در صورتی است که یک چاپ جذاب با جلوه درخشان روی کیسه درج شده باشد. در مجموعه چاپ سامان تمامی مراحل طراحی تا چاپ سیلک پاکت ، در این شرکت انجام می شود و طراحان حر‌فه ای و مجرب این مجموعه ، به جلوه بیشتر برند شما کمک می‌ کنند.

چاپ سیلک پاکت قهوه

چاپ سیلک پاکت قهوه

قهوه در دنیای امروز به ماده ای بدل شده که نه تنها در انواع نوشیدنی ها قابل استفاده است بلکه به عنوان یک طعم دهنده قوی در سایر مصارف خوراکی و بهداشتی نیز به وفور کاربری دارد. عرضه این محصول پر طرفدار کار آسانی نیست چرا که فعالان این زمینه باید محصولات خود را در بسته بندی های مطمئن و استاندارد با شرایط نگهداری خاص به بازار عرضه نمایند. چاپ سیلک پاکت قهوه یکی از مناسب ترین بسته بندی هایی بوده که تواسته پاسخگوی خوبی برای نوع نیاز مصرف کنندگان انواع محصولات قهوه در حجم های معین و مشخصی باشد.

چاپ سیلک پاکت قهوه انواع مختفی دارد که شامل:

چاپ سیلک پاکت قهوه معمولی
چاپ سیلک پاکت قهوه با لاک حساس برجسته آبی
چاپ سیلک پاکت قهوه ترام
چاپ سیلک پاکت قهوه پلاستی زول

چاپ سیلک پاکت قهوه این روز ها به شدت مورد استقبال همگان قرار گرفته است. لازم است بدانید، که برای این کار نیاز به هزینه هنگفتی نیست بلکه با مبالغ بسیار کم و مقرون به صرفه می توانید کار تان را از این طریق راه اندازی کنید. چاپ سیلک پاکت قهوه جنبه هنری نیز دارد و بسیاری افراد در زمینه کار های هنری به شدت از آن استقبال می کنند.شما نیز می توانید برای کار های خود از چاپ سیلک پاکت قهوه استفاده کنید .

لفاف بسته بندی ماسک به صورت اتوماتیک

لفاف بسته بندی ماسک به صورت اتوماتیک

لفاف بسته بندی ماسک به صورت اتوماتیک

لفاف بسته بندی ماسک به صورت اتوماتیک یکی از پرفروش ترین نمونه های عرضه شده این محصول در بازارهای فروش است که موارد کاربرد گسترده ای دارد.

سایت های فروش این امکان را برای مشتریان فراهم می کنند تا بتوانند لفاف بسته بندی ماسک به صورت اتوماتیک را از تولید کننده ها به صورت مستقیم خریداری کنند. لفاف بسته بندی ماسک به صورت اتوماتیک در انواع مختلفی تولید می شود که کیفیت نمونه های تولیدی با هم متفاوت است.

بورس فروش لفاف بسته بندی ماسک به صورت اتوماتیک در تهران، توسط فروشگاه های عرضه کننده محصولات پلاستیکی و یکبارمصرف اداره می شود. لفاف بسته بندی ماسک به صورت اتوماتیک یکی از نمونه هایی است که برای بسته بندی ماسک استفاده می شود .

سامان پک یکی از بزرگترین مراکز فروش و عرضه کننده لفاف بسته بندی ماسک به صورت اتوماتیک در کشور است که مشتریان و خریداران از این بازار برای تهیه لفاف بسته بندی ماسک به صورت اتوماتیک مورد نیاز خود استفاده می کنند. مشتریان و خریدارانی که دسترسی حضوری به بورس فروش لفاف بسته بندی ماسک به صورت اتوماتیک ندارند می توانند از فروش آنلاین و اینترنتی آن در فروشگاه های اینترنتی استفاده کنند.

کیسه بسته بندی ماسک پزشکی

کیسه بسته بندی ماسک پزشکی

کیسه بسته بندی ماسک پزشکی

سامان پک تولید کننده انواع کیسه بسته بندی ماسک پزشکی در سایز ها و ابعاد متنوع با بالاترین کیفیت ممکن و نازلترین قیمت

ماسک یکی از بهترین و مناسب ترین تجهیزات بهداشتی به شمار می رود. از ماسک می توان در موارد مختلفی جهت حفظ ایمنی و سلامتی استفاده کرد، مثلا: هنگام کار با شوینده های سمی، هنگام گردگیری و غبارروبی محیط، جلوگیری از انتشار میکروب و ویروس هنگام بیماری های واگیردار، حفظ ایزوله محیط هنگام انجام کارهای حساس مانند عمل های جراحی و غیره. اما این روزها به دلیل شیوع بیماری کرونا اهمیت استفاده از ماسک چندین برابر شده به طوری که ماسک به یکی از وسایل مورد نیاز روزانه برای تمام افراد جامعه تبدیل شده است.

نکته ای که بسیار حائز اهمیت است رعایت مسائل بهداشتی هنگام تولید و بسته بندی ماسک هاست تا محصولی ایمن و سالم به دست مصرف کنندگان برسد. به همین منظور، سامان پک خود را موظف می داند تا در این روزهای سخت در کنار هموطنان خود بوده و با تولید بهترین کیسه بسته بندی ماسک پزشکی گامی جهت حفظ سلامت جامعه بردارد.

میزان هزینه ای که می خواهید برای کیسه بسته بندی ماسک پزشکی صرف کنید تاثیر مستقیمی به برند سازی و افزایش فروش شما دارد ، می توانید از یک کیسه بسته بندی ماسک پزشکی با یک چاپ ساده استفاده کنید که کم هزینه ترین نوع بسته بندی برای ماسک می باشد یا می توانید از کیسه بسته بندی ماسک پزشکی متالایزی یا همان آلمینیومی استفاده کنید که خاصیت چاپ پذیری و مقاومت بسیاری بیشتری دارد .

نکته دیگر در کیسه بسته بندی ماسک پزشکی این است که باید بازار هدف خود را بشناسید زیرا این امکان وجود دارد با یک بسته بندی بسیار گران قیمت و شیک شاید آن بازده ای که در ذهن داشته اید را نتوانید بگیرید .

کیسه ماسک پزشکی چسبدار

کیسه ماسک پزشکی چسبدار

کیسه ماسک پزشکی چسبدار

هر نوع طرح یا چاپی که برای کیسه ماسک پزشکی چسبدار مد نظر دارید امکان چاپ با بالا ترین کیفیت همراه با مشخص شدن ریز ترین جزییات قابل تضمین است . همینطور برای شخصی سازی قیمت کیسه ماسک پزشکی چسبدار نیز از متد های چاپی گوناگون با قیمت های متفاوتی برای شما فراهم می کند تا با میزان هزینه شما هماهنگ شود .

سامان پک که متشکل از کارشناسان و متخصصین مجرب در زمینه طراحی و گرافیک هستند با آخرین تکنولوژی ها و نرم افزارهای دنیا با رویکردهای رقابت سالم، کیفیت برتر ایده های نو، بهبود مستمر، بهره وری و مشتری مداری در حال ارائه طیف گسترده ای از محصولات چاپی کیسه ماسک پزشکی چسبدار در طرح های متنوع و مطابق با نیاز و سفارشات مشتریان می باشد.

در راستای تولید کیسه ماسک پزشکی چسبدار تمام تلاش خود را جهت حفظ و صیانت از سابقه فعال خود در این عرصه می نماییم و شعارمان را خلاصه شده در سه کلمه کیفیت، دقت و مسئولیت نهادیم تا با توکل بر خدا بتوانیم به عنوان تولید کننده ای فعال در راستای سلامت هم میهنانمان سهیم باشیم. از ویژگی های بارز واحد تولیدی سامان پک، تولید کیسه ماسک پزشکی چسبدار با شفافیت و بازشوندگی بالا و همچنین تحویل به موقع سفارش می باشد.

سلفون دارای نوع های زیادی است که برای تولید هر کدام از آن ها از مواد اولیه و افزودنی های متفاوتی استفاده می شود ، همینطور دارای کاربرد های بسیار گوناگونی است یکی از کاربردهای آن کیسه ماسک پزشکی چسبدار می باشد .

در نمایندگی های فروش کیسه ماسک پزشکی چسبدار مهم ترین مزیت برای مراجعه کنندگان و خریداران، تهیه این محصول با قیمت های فروش به صرفه و ارزان است. همچنین علاوه بر قمیت فروش مناسبکیسه ماسک پزشکی چسبدار در نمایندگی های فروش، کیفیت سلفون های عرضه شده در این مرکز فروش، بالا است و مشتریان با خیال راحت می توانند کیسه ماسک پزشکی چسبدار را تهیه کنند.

پاکت سوپاپ دار

پاکت سوپاپ دار

پاکت سوپاپ دار

فروش ویژه پاکت سوپاپ دار قهوه

پاکت سوپاپ دار با مقاومت بالا و کیفیت بی نظیر خود یکی از بهترین گزینه ها جهت فروش عمده می باشند که قیمت ارزان در بازار قابل دسترسی هستند.

پاکت سوپاپ دار با کیفیت بالا و جنس درجه یک خود یکی از منحصربفرد ترین مدل های پک زیپی می باشد همچنین پاکت سوپاپ دار در دو مدل پنجره دار و بدون پنجره جهت محافظت از انواع محصولات غذایی و بهداشتی کاربرد دارد.

پاکت سوپاپ دار برای بسته بندی انواع شیرینی و شکلات- آجیل و خشکبار- میوه خشک- انواع پودر ها- غدا های آماده- برنج-چای-قهوه-قند-شکر-سبزی خشک-سبزی منجمد-خیار شور-زیتون و انواع محصولاتی که نیاز به بسته بندی دارند مناسب می باشد.

از مزایای پاکت سوپاپ دار می توان به ماندگاری بالاتر محصول ، عدم باد کردن پاکت و جلوگیری از اکسید شدن اشاره کرد.

چاپ نایلکس

چاپ نایلکس

دستگاه چاپ نایلکس یا چاپ رول به رول فلکسو گرافیک، دستگاهی ست که قابلیت چاپ نایلکس از تک رنگ تا ۸ رنگ بر روی رول نایلکس های مختلف را دارد.

در چاپ نایلکس که کیفیت خوبی هم دارد می توان تا ۶ رنگ چاپ نایلکس داشته باشیم که برای هر رنگ یک کلیشه ژلاتینی آماده می شود و توسط دستگاه چاپ نایلکس هر رنگ روی نایلکس چاپ می شود.

در چاپ نایلکس درتیراژهای ۳۰۰ کیلو و بیشتر با دستگاهای اتوماتیک انجام می شود و برای تیراژهای زیر ۳۰۰ کیلو به صرفه نمی باشد.

دستگاه های اتوماتیک چاپ نایلکس ، گران قیمت و باهزینه طراحی بالایی که دارد کارخانه ها ی بزرگ از دستگا ه های چاپ نایلکس استفاده می کنند.

مزایای چاپ نایلکس در کیفیت چاپ بالا و معایب آن ، مشتری حداقل سفارش نایلون را باید ۱۰ هزار تا به بالا بدهد تا به صرفه باشد.

 

چاپ نایلون فلکسو

چاپ نایلون فلکسو

چاپ نایلون فلکسو

چاپ نایلون فلکسو نمونه‌ای از فرایند چاپ است که با بهره‌گیری از یک صفحه انعطاف‌پذیر بنام کلیشه انجام می شود. در چاپ نایلون فلکسو با استفاده از کلیشه که از جنس ژلاتین یا لاستیک بوده عمل چاپ صورت می‌گیرد. چاپ نایلون فلکسو دراصل نسخه مدرنی از لترپرس است که می‌تواند برای چاپ بر روی تقریباً هر نوع بستر، از جمله فیلم‌های پلاستیکی، فلزی، سلفون و کاغذ مورد استفاده قرار گیرد. از این رو از چاپ نایلون فلکسو برای چاپ بر روی بسترهای غیر متخلخل جهت انواع بسته‌بندی مواد غذایی به طور گسترده‌ای استفاده می‌شود.

اصولاً دستگاه‌های چاپ نایلون فلکسو از نظر کیفیت ابتدایی بودند و برچسب‌ها نیاز به کیفیت بالا داشت و تا همین اواخر با استفاده از فرایند افست چاپ می‌شد. از سال ۱۹۹۰، پیشرفت‌های بزرگی در کیفیت چاپ نایلون فلکسو، صفحات چاپ و رنگهای چاپ حاصل شد. بزرگترین پیشرفت در چاپ نایلون فلکسو درحوزه صفحات چاپ photopolymer، شامل بهبود مواد اولیه و روش تولید صفحات بوده است.

 

چاپ نایلون ذغال فروشی

چاپ نایلون ذغال فروشی

چاپ نایلون ذغال فروشی

چاپ نایلون و از جمله چاپ نایلون ذغال فروشی به عنوان یکی از ابزارهای مهم بازاریابی شناخته می شود. شرکت های تولید ذغال برای بالا بردن سطح کیفی ذغال های تولیدی خود در بازارهای داخلی ناگزیرند از چاپ نایلون ذغال فروشی با کیفیت سود می برند. امروزه از چاپ نایلون ذغال فروشی فقط برای محافظت از کالا استفاده نمی شود، بلکه برای آن نقش ها و مسوولیت های زیادی قائلند.
دستگاه چاپ نایلون ذغال فروشی یک نمونه از ماشین آلات بسته بندی با سیستم PLC , مکانیک با چشم فتوسل و مکانیک ساده بوده که محصولات را به صورت پیلوپک  بسته بندی می کند.

چاپ سامان بر آن است تا با طراحی و چاپ نایلون ذغال فروشی با لیست قیمت و بهترین کیفیت شما را در ارائه هر چه بهتر محصولات یاری رساند.در مدت زمان کوتاهی به این مهم دست خواهید یافت که در هزینه ی اندکی که برای چاپ نایلون ذغال فروشی در نظر گرفته اید بازگشت سرمایه خوبی را مشاهده خواهید نمود.
طراحی و چاپ نایلون ذغال فروشی در طرح ها و رنگ های مختلف مطابق با سلیقه ی شما توسط کادر مجرب و پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا را تنها از چاپ سامان بخواهید.

چاپ نایلون دسته رکابی

چاپ نایلون دسته رکابی

چاپ نایلون دسته رکابی

حداکثر تحمل وزن چاپ نایلون دسته رکابی ۲۵kg می باشد. کاربرد چاپ نایلون دسته رکابی در جابجایی محصولات سنگین می باشد. اما بیشترین کاربرد چاپ نایلون دسته رکابی در سوپرمیوه ها ،سوپر گوشت ،ابزار فروشی ها ، فروشگاهها وهایپر مارکت ها وغیره می باشد.
چاپ نایلون دسته رکابی که بصورت شفاف و غیر شفاف در رنگ های مختلف بر اساس سلیقه قابل تولید می باشد. کوچکترین سایز تولیدی چاپ نایلون دسته رکابی سایز ۲۰×۳۰ وبزرگترین سایز تولیدی ۸۵×۹۵ می باشد.

در چاپ نایلون دسته رکابی در هر کیلو تعداد بیشتری را شامل می شود. همچنین چاپ نایلون دسته رکابی به نسبت استقامت بالایی در تحمل وزن دارد. به همین دلیل چاپ نایلون دسته رکابی در مصارف فروشگاه های زنجیره ای و عمده فروشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
استحکام چاپ نایلون دسته رکابی تا ۴ کیلوگرم می باشد. همچنین سایز چاپ نایلون دسته رکابی شامل سایز های زیر می باشد:

۴۰ × ۳۰
۴۷ × ۳۷
۵۵ × ۴۵
۶۵ × ۵۵
۷۵ × ۶۵
۹۰× ۷۰

 

چاپ نایلون دسته تقویت

چاپ نایلون دسته تقویت

چاپ نایلون دسته تقویت

چاپ نایلون دسته تقویت به دلیل دارا بودن ۱ لایه اضافی نایلون در قسمت دسته دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد. ضخامت این لایه اضافی در چاپ نایلون دسته تقویت از ۰.۲۰ تا ۰.۸ میکرون است. در چاپ نایلون دسته تقویت پاکتی بودن قسمت تحتانی نایلون آن را دارای استقامت و فضای بیشتری برای محصولات شما می کند.

چاپ نایلون دسته تقویت در سایزهای

۳۵*۲۵

۴۰*۳۰

۴۵*۳۵

۵۰*۴۰

۵۵*۴۵

و سایزهای سفارشی قابل تولید می باشد.

ویژگی های چاپ نایلون دسته تقویت :

  • استحکام بسیار بالا چاپ نایلون دسته تقویت
  • قیمت مناسب چاپ نایلون دسته تقویت به نسبت کارایی و مقاومت آن
  • چاپ ۱ الی ۴ رنگ در چاپ نایلون دسته تقویت
  • استفاده از مواد نو و فاقد کربنات در چاپ نایلون دسته تقویت